USŁUGI MASAŻU

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy.

Lomi Lomi

Jest to metoda pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, powszechnie uznana za głęboko uzdrawiającą formę masażu. Lomi oznacza ugniatać, głaskać, pracować nad wewnętrzną i zewnętrzną stroną…

Shiatsu

Masaż Shiatsu wywodzi się z tradycyjnej medycyny japońskiej. Polega na uciskaniu palcami oraz całymi dłońmi ściśle określonych miejsc na ciele, tak zwanych szlaków energetycznych.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską to technika, która wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Zabieg może pomóc w poprawie krążenia krwi, złagodzeniu napięć mięśniowych i redukcji bólu.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to antidotum na zmęczenia, stany osłabienia i zły nastrój. To także łagodnie działający, ale skuteczny lek na bóle kręgosłupa, bóle mięśniowe oraz bóle głowy.

Kobido

Kobido to japoński masaż twarzy nazywany liftingiem bez użycia skalpela. Jego silnie odmładzające działanie pozwala masażowi Kobido tworzyć nieinwazyjną alternatywę dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.