O MNIE

Nazywam się Agnieszka Magda-Drwal.

Jestem magistrem rekreacji i turystyki zdrowotnej, specjalistą odnowy psychosomatycznej i turystyki zdrowotnej, praktykiem jogi od sześciu lat, mistrzem-nauczycielem reiki, terapeutą theta healing, absolwentką totalnej biologii.

Prywatnie uwielbiam podróże, kocham góry, moimi ulubionymi są Góry Montserrat w Hiszpanii. Uwielbiam rozwój osobisty, aktywnie spędzać czas poprzez pływanie, jazdę na rowerze czy treningi, fitness.

Pomoc innym jest dla mnie czymś naturalnym, po prostu to lubię. Dlatego z miłością i pasją rozwijam mój gabinet odnowy psychosomatycznej Makia „Błogostan ciała duszy i umysłu”.
W gabinecie doświadczysz harmonii na wszystkich poziomach fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

 

Jakie usługi świadczę?
Masaże:
– Klasyczny,
– Lomi Lomi,
– Kobido,
– Shiatsu,
– Gorącymi kamieniami,
– Bańką chińską – próżniową.

Prowadzę sesje:
– Reiki online,
– Theta healing online jak również w gabinecie.

Na czym polega moja praca z Tobą:
Moja praca z Tobą polega na szczerym i odważnym rozpoznaniu przyczyn i mechanizmów twojego „problemu” (wewnętrznego konfliktu) oraz na dobieraniu najbardziej skutecznych narzędzi i praktyk, dzięki którym w spójny i zdrowy sposób powracasz do stanu wewnętrznej równowagi, akceptacji i spokoju. Nasza praca, w zależności od potrzeb, może przybrać charakter masaży lub spotkań indywidualnych – sesji on-line.

 

Jeśli jesteś na tej stronie oznacza to, że nie jest to przypadkiem. Więc śmiało napisz lub skontaktuj się ze mną.
Dobierzemy odpowiednią terapię lub masaż dla Ciebie.