Sesje Reiki
i praca ze mną

Moja praca z Tobą polega na szczerym i odważnym rozpoznaniu przyczyn i mechanizmów twojego „problemu” (wewnętrznego konfliktu) oraz na dobieraniu najbardziej skutecznych narzędzi i praktyk, dzięki którym w spójny i zdrowy sposób powracasz do stanu wewnętrznej równowagi, akceptacji i spokoju. Nasza praca, w zależności od potrzeb, może przybrać charakter spotkań indywidualnych, sesji on-line.

Korzyści płynące z zabiegów Reiki

N

Głęboko odpręża na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym

N

Redukuje stres i napięcie

N

Minimalizuje skutki uboczne przyjmowania leków i pomaga w regeneracji po przyjęciu silnych leków, operacjach i radio- i chemioterapii

N

Ułatwia wyjście z depresji

N

Pomaga wyjść z uzależnień

N

Wzmacnia i wspiera układ immunologiczny

N

Uwalnia od bloków emocjonalnych

N

Równoważy energie w ciele

N

Działa przeciwbólowo

N

Uwalnia od silnego bólu głowy i migren

N

Minimalizuje, a wielu przypadkach usuwa reumatyzm i artretyzm

N

Wspiera proces uzdrowienia z chorób przewlekłych takich jak astma czy egzema

N

Przyspiesza proces zdrowienia po chorobach i urazach fizycznych i emocjonalnych

N

Promuje przywrócenie równowagi i zdrowia w systemie trawiennym

N

Pomaga w przypadku bezsenności

N

Obniża ciśnienie krwi

N

Podnosi witalność

N

Przywraca klarowność myśli

N

Zwiększa poczucie własnej wartości i pewność siebie

N

Stymuluje potrzebę samorozwoju i samoświadomości

N

Pomaga przechodzić trudności kryzysy dnia codziennego z większą lekkością i dystansem

N

Zwiększa wibracje w ciele

N

Oczyszcza karmę

N

Oczyszcza czakry (z zastałej energii) i uwolnić nas od wszystkiego co negatywne i co nam nie służy, a z czym nie mogliśmy sobie do tej pory poradzić

N

Skutecznie oddziałuje na zwierzęta i rośliny

Wpływ sesji

Sesje mają wpływ na czakry, które często bywają poblokowane, na nasze talenty oraz dary. W niektórych sferach życia, również mamy pod górkę. Zdrowie, finanse, miłość czy sprawy zawodowe, wiecznie dostarczają nam zmartwień i spędzają sen z powiek. Po oczyszczeniu i odblokowaniu czakr, wszystko zaczyna się zmieniać. Na lepsze. Zazwyczaj nasze podejście do życia również ulega zmianie. Rzeczy, które do tej pory były największym zmartwieniem, teraz tracą na wartości. Ludzie, którym pieniądze przysłaniały wszystko, tracą nimi zainteresowanie.

Zmienia nam się punkt widzenia. Otwieramy się na obfitość jaką daje nam wszechświat. Ludzie, którzy źle nam życzyli lub mieli na nas negatywny wpływ, w „magiczny” sposób znikają z naszego życia. Z kolei na ich miejsce, pojawiają się nasze bratnie dusze, które zazwyczaj odgrywają ważną rolę w naszym „nowym” wyrównanym energetycznie życiu.

Jeśli mamy do czynienia z:

  • traumami, ciężkimi wspomnieniami z przeszłości, urazami do innych,
  • nałogami (uzależnienie od leków, alkoholizm, papierosów, narkotyków),
  • ciągłym popełnianiem tych samych błędów (jak np. wchodzenie w relację z nieodpowiednimi kobietami / mężczyznami),
  • chorobami o podłożu emocjonalnym (depresja, nerwica), które nie zostały „przepracowane”, a zostawiły ślad w naszej psychice, i tkwią w nas od lat.

Miejmy na uwadze, że to nie zniknie od razu. Wszystko jest do wyeliminowania i uleczenia, ale tu trzeba procesu i pracy nad sobą. Jak również przepracowanie tego co sobie „zafundowałeś” przez całe życie. Takie przypadki nie zostaną uleczone po jednej sesji.

Jak wygląda sesja

Podczas przeprowadzania sesji wglądu w pole energetyczne, uzyskuję informacje o tym, co ważnego dzieje się obecnie w Twoim ciele fizycznym, emocjonalnym i mentalnym. Aby to zrobić korzystam z czystego i bezpiecznego kanału energetycznego, jakim jest Reiki. Energia ta stymuluje również procesy samouzdrawiania.

Przed sesją prowadzę bezpłatne konsultację – przesyłam ankietę ( dla pełnego obrazu Twojego obecnego stanu oraz intencji w jakiej ma być wykonany zabieg).

Podczas konsultacji porozmawiamy o Twojej aktualnej sytuacji życiowej. O tym, co jest dla Ciebie ważne, a co jest wyzwaniem lub trudnością. Możemy tu omówić zarówno Twoje problemy osobiste, jak i zagadnienia związane z energią i światem duchowym.

Takie spotkanie pomaga lepiej zrozumieć siebie i wspiera w poszukiwaniu rozwiązań. Konsultacja może być jednorazową rozmową lub początkiem spotkań mających na celu głębszą zmianę funkcjonowania w życiu, na którą jest przestrzeń podczas sesji Reiki.

Przed sesją przesyłam muzykę, która będzie Ci towarzyszyła podczas zabiegu on-line. Podczas wykonywania sesji, Reiki, oczyszczam aurę, wyrównuje energię w Twoim ciele oraz przywraca równowagę pomiędzy czakrami. W tym czasie określam w jakim stanie znajdują się czakry oraz czy nie ma w nich blokad (zastoii energetycznych). Przesyłam również uzdrawiającą energię w intencji dotyczącą Twojego problemu. Energię wysyłam do Twojego ciała fizycznego, emocjonalnego i mentalnego. Dzięki temu rozpoczyna się proces zdrowienia w obszarach, które tego potrzebują. Podczas sesji korzystam z możliwości wglądu w pole energetyczne i uzyskuję informacje o sprawach, nad którymi trzeba jeszcze popracować.

Zapisy na sesję

Umów się na bezpłatną konsultację on-line lub telefoniczną.

Po konsultacji określimy termin zabiegu on-line. Sesja trwa 60 minut on-line.

tel. 787 867 584 | makiaBcDiU3@gmail.com

Proces oczyszczania po sesji

Każdy, kto miał robioną sesję, wie, że efekty usunięcia blokad czy zastoii energetycznych, widoczne są czasami już na drugi dzień. Bóle głowy, mięśni i stawów, objawy grypopodobne: gorączka, ogromne zmęczenie, senność, niestabilność emocjonalna, napady złości, wymioty biegunka to tylko kilka ze skutków oczyszczania się organizmu.

Co należy zrobić? Pić dużo wody, która pomaga w procesie oczyszczenia. Gdy proces oczyszczania się zakończy objawy zniknął. U każdego proces oczyszczania jest indywidualny.

CERTYFIKATY